Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2024

Gösterim: 1852

GÜNCEL 2023-2024 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI (2 MART 2024)

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU
2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

 

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  BANKACILIK VE FİNANS 1. SINIF I. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:45-09:30 --- --- Bankacılık Hizmet Ürünleri ve Krediler.
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
(303)
--- ---
09:35-10:20 Maliyet Muhasebesi.
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
(201)
Finansal Yönetim ve Yatırım Analizi.
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
(301)
--- ---
10:25-11:10 --- ---
11:15-12:00 --- Sigortacılık Vak'a Analizi.
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
(201)
---
12:50-13:35 İstatistik
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
(301)
Mikro Ekonomi.
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
(301)
Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
---
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 --- Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
Sigorta Branşları ve Teknikleri.
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
(202)
15:20-16:05 Yabancı Dil II.
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
--- ---
16:10-16:55 --- --- ---
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1. SINIF I. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:45-09:30 --- İş Sağlığı ve Güvenliği II
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
(201)
Makine ve Techizat Yönetimi
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
(101)
Kimyasal Maddeler ve Tehlikeleri
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
(201)
---
09:35-10:20 İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Metodları
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
(303)
---
10:25-11:10 ---
11:15-12:00 İş Hukuku
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
(101)
--- Acil Durum Yönetimi
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
(303)
---
12:50-13:35 Davranış Bilimleri
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
(101)
Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
---
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 Uyarı İşaretleri ve Etiketleme
Öğr. Gör. Dr. Mesut ULU
(101)
İstatistik
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
(201)
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
---
15:20-16:05 Yabancı Dil II.
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
---
16:10-16:55 --- ---
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1. SINIF II. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
12:50-13:35 Davranış Bilimleri
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
(101)
--- Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
İstatistik
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
(301)
Kimyasal Maddeler ve Tehlikeleri
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
(304)
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 Uyarı İşaretleri ve Etiketleme
Öğr. Gör. Dr. Mesut ULU
(101)
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Metodları
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
(304)
15:20-16:05 Makine ve Techizat Yönetimi
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
(101)
Acil Durum Yönetimi
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
(303)
---
16:10-16:55 ---
17:05-17:50 İş Sağlığı ve Güvenliği II
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
(201)
İş Hukuku
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
(202)
---
17:55-18:40 Yabancı Dil II
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
--- ---
18:45-19:30 --- ---
19:35-20:20 --- --- --- --- ---
20:25-21:10 --- --- --- Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
---
21:15-22:00 --- --- --- ---
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA 1. SINIF I. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:45-09:30 Temel İlkyardım
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
(304)
--- --- --- ---
09:35-10:20 Yakın Savunma Teknikleri I
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
(303)
Kişi Koruma
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
(304)
--- ---
10:25-11:10 --- ---
11:15-12:00 Anayasa Hukuku
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
(304)
Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
(303)
12:50-13:35 --- Silah Bilgisi ve Atış
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
(303)
Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 --- Beden Eğitimi ve Fiziksel Gelişim II
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
(201)
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
---
15:20-16:05 Yabancı Dil II.
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
---
16:10-16:55 --- --- ---
17:05-17:50 -x- -x- -x- -x- -x-
17:55-18:40 -x- -x- -x- -x- -x-
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 1. SINIF I. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:45-09:30 --- --- --- Sağlık Politikası ve Planlaması
Öğr. Gör. Coşkun KALP
(104)
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Öğr. Gör. Coşkun KALP
(101)
09:35-10:20 Sağlık Kurumlarında Pazarlama
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
(101)
Yabancı Dil II
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
Sağlık Kurumlarında Maliyet Muhasebesi
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
(201)
10:25-11:10
11:15-12:00 İş Sağlığı ve Güvenliği
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
(202)
İstatistik
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
(201)
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
(ONLINE)
12:50-13:35 Tıbbi Terminoloji
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
(201)
Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
13:40-14:25
14:30-15:15 Halk Sağlığı
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
(304)
İnsan Kaynakları Yönetimi
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
(102)
Meslek Etiği
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
(303)
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
Sağlık Kurumlarında Marka Yönetimi
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
(ONLINE)
15:20-16:05
16:10-16:55 ---
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 1. SINIF II. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
12:50-13:35 İş Sağlığı ve Güvenliği
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
(202)
Sağlık Kurumlarında Pazarlama
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
(304)
Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
Halk Sağlığı
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
(102)
---
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 Meslek Etiği
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
(303)
Sağlık Kurumlarında Marka Yönetimi
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
(ONLINE)
15:20-16:05 İnsan Kaynakları Yönetimi
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
(303)
Sağlık Kurumlarında Maliyet Muhasebesi
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
(201)
İstatistik
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
(101)
16:10-16:55
17:05-17:50 Tıbbi Terminoloji
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
(303)
---
17:55-18:40 Yabancı Dil II
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
--- Sağlık Politikası ve Planlaması
Öğr. Gör. Coşkun KALP
(101)
---
18:45-19:30 --- İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Öğr. Gör. Coşkun KALP
(104)
---
19:35-20:20 Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
(ONLINE)
--- ---
20:25-21:10 --- Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
---
21:15-22:00 --- --- ---
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  SOSYAL GÜVENLİK 1. SINIF I. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:45-09:30 --- --- --- --- ---
09:35-10:20 AB ve Sosyal Güvenlik Uygulamaları
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
(202)
Yabancı Dil II
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
Sosyal Güvenliğin Güncel Sorunları
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
(301)
--- ---
10:25-11:10 --- Sigorta İşletmeciliği
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
(201)
11:15-12:00 Etkili İletişim
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
(303)
İş Sağlığı ve Güvenliği
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
(202)
Sosyal Güvenliğe Giriş
Öğr. Gör. Coşkun KALP
(101)
12:50-13:35 Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 Borçlar Hukuku
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
(201)
İşgücü Piyasaları ve İş Analizi
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
(104)
İşletmelerde Vergi Uygulamaları
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
(ONLINE)
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
İstatistik
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
(201)
15:20-16:05
16:10-16:55 ---
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

MANYAS MESLEK YÜKSEKOKULU 2023-2024 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
  SOSYAL GÜVENLİK 1. SINIF II. ÖĞRETİM
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
12:50-13:35 İş Sağlığı ve Güvenliği
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
(202)
AB ve Sosyal Güvenlik Uygulamaları
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
(201)
Türk Dili II
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
(ONLINE)
Etkili İletişim
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
(104)
---
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 Borçlar Hukuku
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
(304)
İşletmelerde Vergi Uygulamaları
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
(ONLINE)
Sosyal Güvenliğe Giriş
Öğr. Gör. Coşkun KALP
(101)
15:20-16:05 --- İşgücü Piyasaları ve İş Analizi
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
(104)
16:10-16:55 ---
17:05-17:50 --- Sosyal Güvenliğin Güncel Sorunları
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
(304)
Sigorta İşletmeciliği
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
(201)
İstatistik
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
(301)
17:55-18:40 Yabancı Dil II
Öğr. Gör. M. Salih KAPÇI
(ONLINE)
---
18:45-19:30 ---
19:35-20:20 --- --- --- --- ---
20:25-21:10 --- --- --- Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Öğr. Gör. Samet BALTA
(ONLINE)
---
21:15-22:00 --- --- --- ---
  Bu program 23 Şubat 2024 tarihinde saat 11:37'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön