Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2023

Gösterim: 5069

Manyas Meslek Yüksekokulu 2023 - 2024 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi DERS PROGRAMI

Kurum İsmi: Manyas M.Y.O.
2023-2024 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

İçerik

 

  BANKACILIK VE FİNANS 1. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 --- Ekonomiye Giriş
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
303
Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
--- Bankacılık ve Sigortacılığa Giriş
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
303
09:35-10:20 --- ---
10:25-11:10 --- ---
11:15-12:00 Genel Matematik
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
401
Hayat Sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
303
--- --- Genel Muhasebe
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
303
12:50-13:35 Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
---
13:40-14:25 ---
14:30-15:15 --- --- Bankaların Yönetimi ve Denetimi
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
303

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN
Online
---
15:20-16:05 --- --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
16:10-16:55 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  BANKACILIK VE FİNANS 2. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 --- --- Finansal Kurumlar ve Piyasalar
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
104
--- ---
09:35-10:20 --- --- --- ---
10:25-11:10 --- --- --- ---
11:15-12:00 --- Makro Ekonomi
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
104
Mali Tablolar Analizi
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
104
Sigorta İşletmeciliği
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
104
---
12:50-13:35 --- ---
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 --- Pazarlama ve Satış Teknikleri
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
104
--- Hasar ve Risk Yönetimi
Öğr. Gör. Mehmet İSEL
104
Uluslararası Finans
Doç. Dr. Mustafa KEVSER
303
15:20-16:05 --- ---
16:10-16:55 --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 --- --- İnsan Kaynakları Yönetimi
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
201
--- ---
09:35-10:20 İş Sağlığı ve Güvenliği I
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
202
Genel İşletme
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
304
Girişimcilik
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
304
Genel Kimya
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
304
10:25-11:10
11:15-12:00 ---
12:50-13:35 --- --- Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
--- Genel Matematik
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
301
13:40-14:25 --- --- ---
14:30-15:15 --- --- Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN
Online
---
15:20-16:05 --- --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
16:10-16:55 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1. SINIF II. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
12:50-13:35 --- Genel İşletme
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
304
Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
--- Genel Matematik
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
301
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 --- Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN Online
---
15:20-16:05 --- İş Sağlığı ve Güvenliği I
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
304
---
16:10-16:55 --- --- ---
17:05-17:50 Girişimcilik
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
101
İnsan Kaynakları Yönetimi
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
201
--- Genel Kimya
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
201
17:55-18:40 --- ---
18:45-19:30 --- ---
19:35-20:20 --- --- --- --- ---
20:25-21:10 --- --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
--- ---
21:15-22:00 --- --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 2. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 --- --- --- --- ---
09:35-10:20 Arama Kurtarma Bilgisi
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
303
Yangından Korunma Teknikleri
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
201
--- --- ---
10:25-11:10 --- --- ---
11:15-12:00 Risk Değerlendirme ve Metodolojisi
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
301
--- --- ---
12:50-13:35 --- --- --- ---
13:40-14:25 Bakım Onarım İşlerinde İ.S.G.
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
202
--- --- --- ---
14:30-15:15 --- İş Hijyeni ve Meslek Hastalıkları
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
301
Kişisel Koruyucu Donanımlar
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
202
Yapı İşlerinde İ.S.G.
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
202
15:20-16:05 İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
16:10-16:55 ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 2. SINIF II. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
13:40-14:25 Bakım Onarım İşlerinde İ.S.G.
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
202
Risk Değerlendirme ve Metodolojisi
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
101
--- --- ---
14:30-15:15 İş Hijyeni ve Meslek Hastalıkları
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
301
Kişisel Koruyucu Donanımlar
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
202
Yapı İşlerinde İ.S.G.
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
202
15:20-16:05 İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
16:10-16:55 ---
17:05-17:50 Arama Kurtarma Bilgisi 
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI 303
--- --- --- ---
17:55-18:40 Yangından Korunma Teknikleri
Dr. Öğr. Üyesi Müjde AKSOY
201
--- --- ---
18:45-19:30 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

303

  ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA 1. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 --- --- Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
Yangın Güvenliği ve Felaketlerle Mücadele
Misafir Öğretim Elemanı
101
---
09:35-10:20 --- --- ---
10:25-11:10 --- Beden Eğitimi ve Fiziksel Gelişim I
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
401
---
11:15-12:00 --- --- İnsan Hakları ve Demokrasi
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
301
---
12:50-13:35 Güvenlik Sistem ve Cihazları
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
303
Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
---
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 Uyuşturucu Madde Bilgisi 303
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
Etkili İletişim
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
304
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN
Online
---
15:20-16:05 --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
16:10-16:55 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA 2. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 --- Kriminoloji
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
101
--- Güvenlik Tedbirleri
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
303
---
09:35-10:20 --- Kalabalık Yönetimi
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
303
---
10:25-11:10 --- ---
11:15-12:00 --- Suç Önleme Modelleri
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
101
Ceza Hukuku
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
201
--- ---
12:50-13:35 --- --- ---
13:40-14:25 --- --- ---
14:30-15:15 --- Yakın Savunma Teknikleri II
Öğr. Gör. Sare BOSTANCI
401
Girişimcilik
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
101
Genel Kollukla İlişkiler
Doç. Dr. Emrah Utku GÖKÇE
303
---
15:20-16:05 --- ---
16:10-16:55 --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

201

  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 1. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 Genel Ekonomi
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
301
Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
Tıbbi Sekreterlik
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
403
Genel Muhasebe
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
201
---
09:35-10:20 ---
10:25-11:10 ---
11:15-12:00 Genel İşletme
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
301
--- --- Sağlık Kurumları Yönetimi
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
101
---
12:50-13:35 --- Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
---
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 Girişimcilik
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
201
--- Sağlık Kurumları Mevzuatı
Öğr. Gör. Coşkun KALP
201
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN
Online
---
15:20-16:05 --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
16:10-16:55 --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 1. SINIF II. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
12:50-13:35 Genel Muhasebe
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
201
--- Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
--- ---
13:40-14:25 --- --- ---
14:30-15:15 Sağlık Kurumları Yönetimi
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
201
Sağlık Kurumları Mevzuatı
Öğr. Gör. Coşkun KALP
201
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN
Online
---
15:20-16:05 --- ---
16:10-16:55 --- --- ---
17:05-17:50 Girişimcilik
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
201
Genel Ekonomi
Doç. Dr. Onur DÜNDAR
301
Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
Tıbbi Sekreterlik
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
202
Genel İşletme
Doç. Dr. Ufuk BİNGÖL
202
17:55-18:40
18:45-19:30
19:35-20:20 --- --- --- --- ---
20:25-21:10 --- --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
--- ---
21:15-22:00 --- --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 2. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 --- Afet ve Kriz Yönetimi
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
102
Sağlık Turizmi
Öğr. Gör. Coşkun KALP
101
Hastane Otomasyon
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
202
---
09:35-10:20 Sağlık Kurumlarında Finansal Yönetim
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
201
---
10:25-11:10 ---
11:15-12:00 Sağlık Kurumlarında Tedarik Zinciri
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
202
Hastane Yönetim ve Organizasyonu
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
101
Gönüllülük Çalışmaları
Öğr. Gör. Coşkun KALP
403
---
12:50-13:35 --- ---
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 --- --- --- İlkyardım
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
301
---
15:20-16:05 --- --- --- ---
16:10-16:55 --- --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 2. SINIF II. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
11:15-12:00 --- Sağlık Kurumlarında Tedarik Zinciri
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
202
Hastane Otomasyon
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
202
Gönüllülük Çalışmaları
Öğr. Gör. Coşkun KALP
403
---
12:50-13:35 --- ---
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 --- --- Hastane Yönetim ve Organizasyonu
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
401
Sağlık Kurumlarında Finansal Yönetim
Öğr. Gör. Meral SABANCI ATEŞ
201
Sağlık Turizmi
Öğr. Gör. Coşkun KALP
101
15:20-16:05 --- ---
16:10-16:55 --- ---
17:05-17:50 --- Afet ve Kriz Yönetimi
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
202
İlkyardım
Öğr. Gör. Mert Alperen DEĞERLİ
301
--- ---
17:55-18:40 --- --- ---
18:45-19:30 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

301

  SOSYAL GÜVENLİK 1. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 Sosyal Politikaya Giriş
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
101
--- --- --- Kamu Yönetimi
Öğr. Gör. Coşkun KALP
101
09:35-10:20 --- Genel İşletme
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
301
Genel Matematik
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ 201
10:25-11:10 Türkiye'nin Toplumsal Yapısı
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
304
---
11:15-12:00 Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
201
--- Sosyal Güvenlik Hukuku
Öğr. Gör. Coşkun KALP
101
12:50-13:35 --- Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
---
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 --- Meslek Etiği
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
303
--- Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN
Online
---
15:20-16:05 --- --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
16:10-16:55 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  SOSYAL GÜVENLİK 1. SINIF II. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
12:50-13:35 Türkiye'nin Toplumsal Yapısı
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
101
--- Türk Dili I
Öğr. Gör. Emrah AKÇAY
Online
Genel Matematik
Öğr. Gör. Gülçin ÇÖMEZ
201
---
13:40-14:25 --- ---
14:30-15:15 --- --- Genel İşletme
Öğr. Gör. Yasin Nuri ÇAKIR
403
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN
Online
---
15:20-16:05 --- --- ---
16:10-16:55 --- --- --- ---
17:05-17:50 --- Meslek Etiği
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
301
Hukukun Temel Kavramları
Öğr. Gör. Berkcan CANDEMİR
202
Kamu Yönetimi
Öğr. Gör. Coşkun KALP
101
Sosyal Güvenlik Hukuku
Öğr. Gör. Coşkun KALP
101
17:55-18:40 Sosyal Politikaya Giriş
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
303
18:45-19:30
19:35-20:20 --- --- --- --- ---
20:25-21:10 --- --- Yabancı Dil I
Öğr. Gör. Büşra ÇAKIR
Online
--- ---
21:15-22:00 --- --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  SOSYAL GÜVENLİK 2. SINIF I. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:45-09:30 İşl. Sos. Güvenlik Uygulamaları
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
304
--- Arş. Yön. ve Tek.
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
304
--- ---
09:35-10:20 --- --- ---
10:25-11:10 Yönetim ve Organizasyon
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
101
--- --- ---
11:15-12:00 Gen. Sağlık. Sig.
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR 403
İnsan Kaynakları Yönetimi
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
303
--- ---
12:50-13:35 Girişimcilik
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
303
---
13:40-14:25 --- --- ---
14:30-15:15 Sosyal Hizmet ve Kuruluşları
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
101
--- İş Hukuku
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
404
---
15:20-16:05 --- --- ---
16:10-16:55 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön

  SOSYAL GÜVENLİK 2. SINIF II. ÖĞRETİM
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
12:50-13:35 --- İnsan Kaynakları Yönetimi
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
404
İşl. Sos. Güvenlik Uygulamaları
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
301
--- ---
13:40-14:25 Yönetim ve Organizasyon
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
304
--- ---
14:30-15:15 --- --- ---
15:20-16:05 İş Hukuku
Doç. Dr. Kemal ÇİFTYILDIZ
101
--- Girişimcilik
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
304
---
16:10-16:55 Genel Sağlık Sigortası
Öğr. Gör. Aydın GÜNGÖR
303
--- ---
17:05-17:50 Arş. Yön. ve Tek.
Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray ÖZKAN
101
---
17:55-18:40 --- --- Sosyal Hizmet ve Kuruluşları
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ERÇORUMLU
201
---
18:45-19:30 --- --- ---
  Bu program 20 Eylül 2023 tarihinde saat 14:56'de otomatik olarak oluşturulmuştur.

başa dön